Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Odborná literatura >

Nová pravidla a bodový systém

Nová pravidla a bodový systém

Cena produktu Nová pravidla a bodový systém není známa.

 

Popis produktu Nová pravidla a bodový systém: Publikace je určená všem řidičům, kteří nechtějí od 1. července 2006 přijít o řidičský průkaz. Pokud ještě nevíte, jak se změnily pravidla silničního provozu a chcete se připravit na všechny nástr... > více informací


Nová pravidla a bodový systém - popis

nahoru

Publikace je určená všem řidičům, kteří nechtějí od 1. července 2006 přijít o řidičský průkaz. Pokud ještě nevíte, jak se změnily pravidla silničního provozu a chcete se připravit na všechny nástrahy, které jsou na řidiče nachystány, tak právě v této knize naleznete úplné znění nového zákona platného od 1. července 2006 i s jeho poslední novelou z 25.04.2006! Změny jsou tučně vyznačeny i s přiřazením bodové ztráty k jednotlivým paragrafům při porušení příslušného ustanovení. Dále obsahuje i výše pokut dle novelizovaného zákona o přestupcích a fotografie, které některá ustanovení vysvětlují. Přehledná tabulka v úvodu ukazuje, ve kterých paragrafech změny proběhly a kterých paragrafů se týká bodový systém.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Nová pravidla a bodový systém užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Audioknihy nebo Ostatní knihy, Literatura - umění, Dětská literatura.

Nejlevnější Nová pravidla a bodový systém akční ceny - Levné Nová pravidla a bodový systém

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Nová pravidla a bodový systém stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Nová pravidla a bodový systém najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Odborná literatura.