Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Odborná literatura >

Kapitoly z dějin českého překladu

Kapitoly z dějin českého překladu

Cena produktu Kapitoly z dějin českého překladu není známa.

 

Popis produktu Kapitoly z dějin českého překladu: Publikace představuje vůbec první syntetizující práci věnovanou dějinám českého překladu. V samostatných kapitolách se autoři postupně věnují českému humanistickému a renesančnímu překladatelství,... > více informací


Kapitoly z dějin českého překladu - popis

nahoru

Publikace představuje vůbec první syntetizující práci věnovanou dějinám českého překladu. V samostatných kapitolách se autoři postupně věnují českému humanistickému a renesančnímu překladatelství, překládání děl reformačních a novodobému vývoji uměleckého překladu z anglické, francouzské, německé, ruské a španělské literatury. Výklad je ukončen druhou světovou válkou, s obecným přesahem do druhé poloviny 20. století. Kniha zároveň čtenářům poskytuje základní vymezení postavení překladové literatury v české kulturní historii a velké množství pramenných informací.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Kapitoly z dějin českého překladu užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Audioknihy nebo Ostatní knihy, Literatura - umění, Dětská literatura.

Nejlevnější Kapitoly z dějin českého překladu akční ceny - Levné Kapitoly z dějin českého překladu

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Kapitoly z dějin českého překladu stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Kapitoly z dějin českého překladu najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Odborná literatura.