Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Odborná literatura >

Zoologický slovník - 1111 hesel z živočišné říše Skalka

Zoologický slovník - 1111 hesel z živočišné říše Skalka

Cena produktu Zoologický slovník - 1111 hesel z živočišné ří... není známa.

 

Popis produktu Zoologický slovník - 1111 hesel z živočišné říše Skalka: Zoologický slovník MVDr. Petra Skalky je ideální příručkou pro všechny milovníky tuzemského i exotického zvířectva. Naleznete v něm nejen základní informace, ale také méně známé zajímavosti ze svě... > více informací


Zoologický slovník - 1111 hesel z živočišné říše Skalka - popis

nahoru

Zoologický slovník MVDr. Petra Skalky je ideální příručkou pro všechny milovníky tuzemského i exotického zvířectva. Naleznete v něm nejen základní informace, ale také méně známé zajímavosti ze světa 1111 vybraných druhů zvířat.S touto knihou po ruce budete moct kdykoli zjistit, co je vlastně zač mabuje, co dovede loskuták, kde žije veslonos, zda mají polozobánky zobák nebo jaký je rozdíl mezi pytlonošem a pytloušem. Suché názvy zvířat, které jste dosud znali jenom z křížovek, pro vás získají barvu a tvar, stanete se postrachem vědomostních soutěží a při společenské konverzaci už nikdy nebudete mít nouzi o témata.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Zoologický slovník - 1111 hesel z živočišné říše Skalka užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Audioknihy nebo Literatura - umění, Ostatní knihy, Blahopřání.

Nejlevnější Zoologický slovník - 1111 hesel z živočišné říše Skalka akční ceny - Levné Zoologický slovník - 1111 hesel z živočišné říše Skalka

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Zoologický slovník - 1111 hesel z živočišné říše Skalka stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Zoologický slovník - 1111 hesel z živočišné říše Skalka najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Odborná literatura.