Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Odborná literatura >

Život s Aspergerovým syndromem

Život s Aspergerovým syndromem

Cena produktu Život s Aspergerovým syndromem není známa.

 

Popis produktu Život s Aspergerovým syndromem: Průvodce psychoterapií. Kniha se věnuje úvahám na téma psychoterapie osob s Aspergerovým syndromem (AS). Autorka, lékařka, u níž byl ve věku 27 let Aspergerův syndrom diagnostikován, čtivým a zají... > více informací


Život s Aspergerovým syndromem - popis

nahoru

Průvodce psychoterapií. Kniha se věnuje úvahám na téma psychoterapie osob s Aspergerovým syndromem (AS). Autorka, lékařka, u níž byl ve věku 27 let Aspergerův syndrom diagnostikován, čtivým a zajímavým způsobem popisuje průběh své psychoterapie, kterou byla nucena začít navštěvovat vzhledem k četným potížím spojeným právě s diagnózou AS. V jednotlivých kapitolách postupně objasňuje problematiku navazování terapeutického vztahu s osobami s AS, rozkrývá speciální potřeby a přání, která klient s AS v terapeutickém vztahu pociťuje, a charakterizuje tím témata, která hrají podstatnou roli v terapii. Popis mnohých aspektů práce psychoterapeuta je prokládán osobní výpovědí autorky. MUDr. Christine Preißmann je lékařkou pro všeobecné a úrazové lékařství a psychoterapii. V současné době pracuje jako asistentka na oddělení závislostí jedné psychiatrické kliniky.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Život s Aspergerovým syndromem užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Audioknihy nebo Literatura - umění, Ostatní knihy, Blahopřání.

Nejlevnější Život s Aspergerovým syndromem akční ceny - Levné Život s Aspergerovým syndromem

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Život s Aspergerovým syndromem stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Život s Aspergerovým syndromem najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Odborná literatura.