Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Odborná literatura >

Zdeňka Lhotáková, Klára Trnková: Kuchyně

Zdeňka Lhotáková, Klára Trnková: Kuchyně

Cena produktu Zdeňka Lhotáková, Klára Trnková: Kuchyně není známa.

 

Popis produktu Zdeňka Lhotáková, Klára Trnková: Kuchyně: Kuchyně je jednou z nejdůležitějších a nejfrekventovanějších místností v bytě. Tvoří součást obytného prostoru, ve kterém se vaří a konzumuje, ale zároveň je i místem setkávání, příjemného posezen... > více informací


Zdeňka Lhotáková, Klára Trnková: Kuchyně - popis

nahoru

Kuchyně je jednou z nejdůležitějších a nejfrekventovanějších místností v bytě. Tvoří součást obytného prostoru, ve kterém se vaří a konzumuje, ale zároveň je i místem setkávání, příjemného posezení a pobytu dětí. Proto je třeba ji zařídit prakticky a vzhledem k individuálním potřebám domácnosti umístit jednotlivá pracovní centra, spotřebiče a zvolit vhodné materiály. Návodem či inspirací může být kniha Zdeňky Lhotákové a Kláry Trnkové.

Na jejích stránkách najdete nejen základní zásady řešení kuchyní s ohledem na jejich velikost, ale také řazení funkčních ploch a jejich návaznosti. Autorky se rozepisují o možnostech, které nabízí moderní vybavení kuchyní, jako je nábytek, pracovní desky, kuchyňské dřezy a baterie. Rozsáhlá kapitola je věnována také spotřebičům užívaným v kuchyních, jejich umístění a novinkám na trhu. Neodmyslitelnou součástí knihy je hospodaření s odpady, větrání a osvětlení kuchyňských prostor. Inspiraci lze najít na barevných fotografiích provázejících celou publikaci.

Počet stran: 152 stran
Vazba: brožovaná vazba
Rozměr: 210×200 mm
Hmotnost: 330 g
Jazyk: český jazyk
ISBN: 8073660458
Rok vydání: 2006

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Zdeňka Lhotáková, Klára Trnková: Kuchyně užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Audioknihy nebo Literatura - umění, Ostatní knihy, Blahopřání.

Nejlevnější Zdeňka Lhotáková, Klára Trnková: Kuchyně akční ceny - Levné Zdeňka Lhotáková, Klára Trnková: Kuchyně

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Zdeňka Lhotáková, Klára Trnková: Kuchyně stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Zdeňka Lhotáková, Klára Trnková: Kuchyně najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Odborná literatura.