Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Odborná literatura >

Zánik účasti společníka ve společnosti s ručením omezeným

Zánik účasti společníka ve společnosti s ručením omezeným

Cena produktu Zánik účasti společníka ve společnosti s ručen... není známa.

 

Popis produktu Zánik účasti společníka ve společnosti s ručením omezeným: Společnost s ručením omezeným je v českém korporačním právu nejčastěji zakládanou formou obchodní společnosti. Se založením této obchodní společnosti či jiným způsobem nabytí účasti v ní však nezb... > více informací


Zánik účasti společníka ve společnosti s ručením omezeným - popis

nahoru

Společnost s ručením omezeným je v českém korporačním právu nejčastěji zakládanou formou obchodní společnosti. Se založením této obchodní společnosti či jiným způsobem nabytí účasti v ní však nezbytně také souvisí úvaha nad možností zániku účasti společníka. Právě tomuto tématu věnuje pozornost autor této práce. Práce obsahuje nezbytný teoretický podklad tématiky a na to navazující praktické dopady stávající právní úpravy. Text je doplněn zejména výběrem závažných souvisejících soudních rozhodnutí. Publikace je určena široké právnické veřejnosti, tzn. soudcům, advokátům, notářům, ale i studentům právnických fakult vysokých škol a stávajícím i potenciálním společníkům společnosti s ručením omezeným.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Zánik účasti společníka ve společnosti s ručením omezeným užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Audioknihy nebo Ostatní knihy, Literatura - umění, Dětská literatura.

Nejlevnější Zánik účasti společníka ve společnosti s ručením omezeným akční ceny - Levné Zánik účasti společníka ve společnosti s ručením omezeným

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Zánik účasti společníka ve společnosti s ručením omezeným stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Zánik účasti společníka ve společnosti s ručením omezeným najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Odborná literatura.