Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Odborná literatura >

Zákon o střelných zbraních a střelivu - úplné znění zákona

Zákon o střelných zbraních a střelivu - úplné znění zákona

Cena produktu Zákon o střelných zbraních a střelivu - úplné ... není známa.

 

Popis produktu Zákon o střelných zbraních a střelivu - úplné znění zákona: Kniha obsahuje úplné aktuální znění zákona č. 119/2002 Sb., o střelných zbraních a střelivu, s novelizovaným souborem testových otázek a odpovědí. Správné odpovědi jsou v tex tu zvýrazněny. Kniha ... > více informací


Zákon o střelných zbraních a střelivu - úplné znění zákona - popis

nahoru

Kniha obsahuje úplné aktuální znění zákona č. 119/2002 Sb., o střelných zbraních a střelivu, s novelizovaným souborem testových otázek a odpovědí. Správné odpovědi jsou v tex tu zvýrazněny. Kniha je určena pro širokou veřejnost, zabývající se problematikou zbraní a střeliva, a je i využitelná jako pomůcka k přípravě na zkoušku odborné způsobilosti každého žadatele o vy dání zbrojního průkazu.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Zákon o střelných zbraních a střelivu - úplné znění zákona užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Audioknihy nebo Ostatní knihy, Literatura - umění, Dětská literatura.

Nejlevnější Zákon o střelných zbraních a střelivu - úplné znění zákona akční ceny - Levné Zákon o střelných zbraních a střelivu - úplné znění zákona

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Zákon o střelných zbraních a střelivu - úplné znění zákona stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Zákon o střelných zbraních a střelivu - úplné znění zákona najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Odborná literatura.