Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Odborná literatura >

Zákon dorozumění

Zákon dorozumění

Cena produktu Zákon dorozumění není známa.

 

Popis produktu Zákon dorozumění: Kniha: Michael J. Losier: Zákon dorozuměníVytváření ideálních osobních a profesních vztahů Navazování kontaktů a vytváření vztahů, to je naprostý základ života ve společnosti. Michael Losier nabíz... > více informací


Zákon dorozumění - popis

nahoru

Kniha: Michael J. Losier: Zákon dorozuměníVytváření ideálních osobních a profesních vztahů Navazování kontaktů a vytváření vztahů, to je naprostý základ života ve společnosti. Michael Losier nabízí velmi jednoduchý zákon - zákon dorozumění - který člověku pomůže poznávat různé typy lidí, budovat dobré a trvalé vztahy a především objevovat vlastní osobnost. Čtenář se postupně učí určovat čtyři základní komunikační typy lidí a styly, které používají jak v rodině, tak na pracovišti. Kniha obsahuje pracovní listy, dotazník pro sebehodnocení a názorné příklady ze života a měl by se s ní seznámit každý, kdo chce mít dobré vztahy se svým okolím. Poznejte i vy, jak funguje zákon dorozumění, a váš život bude den ode dne bohatší, šťastnější a spokojenější.

Výrobce Beta
Druh Rozvoj osobnosti

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Zákon dorozumění užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Audioknihy nebo Literatura - umění, Blahopřání, Ostatní knihy.

Nejlevnější Zákon dorozumění akční ceny - Levné Zákon dorozumění

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Zákon dorozumění stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Zákon dorozumění najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Odborná literatura.