Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Odborná literatura >

Wolters Kluwer Správa daní pro ekonomy

Wolters Kluwer Správa daní pro ekonomy

Cena produktu Wolters Kluwer Správa daní pro ekonomy není známa.

 

Popis produktu Wolters Kluwer Správa daní pro ekonomy: Text shrnuje atributy procesů kolem správy daní v České republice s přihlédnutím k novému procesnímu daňovému právu. Nahlíží správu daní z pohledu ekonomických subjektů, které nesou administrativn... > více informací


Wolters Kluwer Správa daní pro ekonomy - popis

nahoru

Text shrnuje atributy procesů kolem správy daní v České republice s přihlédnutím k novému procesnímu daňovému právu. Nahlíží správu daní z pohledu ekonomických subjektů, které nesou administrativní náklady správy daní.
Je rozdělen na dvě části. První část rozebírá základní pojmy, se kterými správa daní pracuje. Dále se zaměřuje na osoby, které se zúčastní správy daní, a jejich procesní postavení. Značná pozornost je věnována zásadám, které se při správě daní aplikují, a jejich interpretaci. Rozsáhlá kapitola je věnována rovněž náležitostem správy daní v časně časového horizontu, tj. pravidel pro průběh lhůt při správě daní. Druhá část textu analyzuje celý proces správy daní počítaje sběrem informací o daňových subjektech (registrační řízení či vyhledávací činnost) až po placení a vymáhání daní. Po obecném rozboru nastavení daňového řízení text zkoumá řízení nalézací i placení daní.

V závěru textu jsou zmíněny i zvláštní postupy při správě daní, jako je závazné posouzení při prominutí daně. Samostatná kapitola je věnována sankcím při správě daní.
Kniha je určena každému, kdo musí jednat se správcem daně anebo kdo chce mít základní přehled o tom, jak spravování daní u nás probíhá.

Výrobce Wolters Kluwer
Druh Daně a účetnictví

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Wolters Kluwer Správa daní pro ekonomy užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Audioknihy nebo Literatura - umění, Ostatní knihy, Blahopřání.

Nejlevnější Wolters Kluwer Správa daní pro ekonomy akční ceny - Levné Wolters Kluwer Správa daní pro ekonomy

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Wolters Kluwer Správa daní pro ekonomy stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Wolters Kluwer Správa daní pro ekonomy najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Odborná literatura.