Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Odborná literatura >

Windows 7 - průvodce začínajícího uživatele

Windows 7 - průvodce začínajícího uživatele

Cena produktu Windows 7 - průvodce začínajícího uživatele není známa.

 

Popis produktu Windows 7 - průvodce začínajícího uživatele: Kniha určená pro začátečníky a méně zkušené uživatele počítače seznámí čtenáře s novým operačním systémem Windows 7, který oproti předchozím verzím systému Windows obsahuje řadu změn, vylepšení a ... > více informací


Windows 7 - průvodce začínajícího uživatele - popis

nahoru

Kniha určená pro začátečníky a méně zkušené uživatele počítače seznámí čtenáře s novým operačním systémem Windows 7, který oproti předchozím verzím systému Windows obsahuje řadu změn, vylepšení a nejrůznějších nových funkcí. Čtenář se naučí vše potřebné, aby mohl systém plně využívat - od instalace a seznámení se základními pojmy, práce s průzkumníkem, základní nastavení (obrazovka, spořič obrazovky, postranní panel, hlavní panel, systémový čas, uživatelé atd.), spouštění aplikací a práci multimédii, přes popis novinek, kterými se Windows 7 liší od předchozích verzí, až po aplikace dodávané spolu s Windows 7, především Notepad, MS Paint a WordPad. Naučí se také práce s Internet Explorerem 8, který je ro vněž součástí nových Windows.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Windows 7 - průvodce začínajícího uživatele užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Audioknihy nebo Ostatní knihy, Literatura - umění, Dětská literatura.

Nejlevnější Windows 7 - průvodce začínajícího uživatele akční ceny - Levné Windows 7 - průvodce začínajícího uživatele

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Windows 7 - průvodce začínajícího uživatele stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Windows 7 - průvodce začínajícího uživatele najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Odborná literatura.