Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Odborná literatura >

Webdesign s webovými standardy

Webdesign s webovými standardy

Cena produktu Webdesign s webovými standardy není známa.

 

Popis produktu Webdesign s webovými standardy: Tato publikace, která je jednou z prvních na našem trhu, představuje praktickou kuchařku webových standardů. Respektovaný webový designér Dan Cederholm v ní bez zbytečné omáčky vysvětluje, jak vyu... > více informací


Webdesign s webovými standardy - popis

nahoru

Tato publikace, která je jednou z prvních na našem trhu, představuje praktickou kuchařku webových standardů. Respektovaný webový designér Dan Cederholm v ní bez zbytečné omáčky vysvětluje, jak využít webové standardy (za které je zodpovědné konsorcium W3C) pro vytvoření estetických, rychle se načítajících a současně platných (validních) webových stránek. Autor přechází od počátečního vysvětlení co jsou to webové standardy a jak je využívat při tvorbě stránekk ryze praktickým věcem, jakými jsou např.: úskalí tvorby layoutů založených na XHTML a CSS, práce se seznamy, nadpisy a tabulkami založená na respektování standardů W3C, správné použití formulářů, citací a odkazů a další témata. V každé kapitole autor srovnává běžné metody webového designu s nejnovějšími metodami založenými na respektování webových standardů. Kniha by vás měla vybavit znalostmi, které jsou potřebné k tomu, abyste mohli používat řešení založená na webových standardech ve svých vlastních projektech. S její pomocí budete schopni činit lepší volby v rámci kódu a stylu.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Webdesign s webovými standardy užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Audioknihy nebo Literatura - umění, Ostatní knihy, Blahopřání.

Nejlevnější Webdesign s webovými standardy akční ceny - Levné Webdesign s webovými standardy

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Webdesign s webovými standardy stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Webdesign s webovými standardy najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Odborná literatura.