Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Odborná literatura >

Vývoj obrazivosti od objektu k interaktivitě

Vývoj obrazivosti od objektu k interaktivitě

Cena produktu Vývoj obrazivosti od objektu k interaktivitě není známa.

 

Popis produktu Vývoj obrazivosti od objektu k interaktivitě: Cílem práce je prozkoumat vizuálněobrazné prostředky s představou o jejich neustálém strukturním prohlubování od jejich prapočátků v úsvitu vizuálního vyjadřování lidstva až k vlivu nových médií. ... > více informací


Vývoj obrazivosti od objektu k interaktivitě - popis

nahoru

Cílem práce je prozkoumat vizuálněobrazné prostředky s představou o jejich neustálém strukturním prohlubování od jejich prapočátků v úsvitu vizuálního vyjadřování lidstva až k vlivu nových médií. K tomu autor navrhuje model, v jehož začlenění je možné chápat vizuální představivost, obrazivost jako zásadní faktor vizuálního vnímání, podmíněný na sociální strukturní úrovni vizuálněobraznými prostředky, které má societa k dispozici. V duchu tohoto přístupu vidíme vývoj vizuálního vyjadřování jako růst, v němž se prvně odhalené prostředky zapojují v dalším vývoji do strukturně členité soustavy dalších vizuálních prvků na několika strukturálních úrovních. Autor věnuje pozornost zejména transformaci obrazové struktury, kterou přinesla moderna a jejím důsledkům pro současné chápání vizuálněobrazného vyjádření v nových médiích.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Vývoj obrazivosti od objektu k interaktivitě užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Audioknihy nebo Literatura - umění, Ostatní knihy, Blahopřání.

Nejlevnější Vývoj obrazivosti od objektu k interaktivitě akční ceny - Levné Vývoj obrazivosti od objektu k interaktivitě

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Vývoj obrazivosti od objektu k interaktivitě stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Vývoj obrazivosti od objektu k interaktivitě najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Odborná literatura.