Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Odborná literatura >

Výchovné maličkosti - Mertin Václav

Výchovné maličkosti - Mertin Václav

Cena produktu Výchovné maličkosti - Mertin Václav není známa.

 

Popis produktu Výchovné maličkosti - Mertin Václav: Kniha Výchovné maličkosti zprostředkovává pohled zkušeného dětského psychologa Václava Mertina na řadu situací, s nimiž se rodiče při výchově dítěte musí vypořádat. Rodiče poskytují dětem nejvýzn... > více informací


Výchovné maličkosti - Mertin Václav - popis

nahoru

Kniha Výchovné maličkosti zprostředkovává pohled zkušeného dětského psychologa Václava Mertina na řadu situací, s nimiž se rodiče při výchově dítěte musí vypořádat.

Rodiče poskytují dětem nejvýznamnější výchovné a vzdělávací prostředí, jejich vliv bývá většinou nejvýraznější a hlavně velmi trvalý. K tomu, aby rodiče mohli plnit svou nezastupitelnou úlohu ku prospěchu dítěte, potřebují se v dítěti lépe vyznat a porozumět mu, chápat jeho potřeby a možnosti.. Autor postupuje chronologicky – od přípravy na narození dítěte do mladšího školního věku. Nedává konkrétní návody, ale poskytuje rady a doporučení, které vycházejí z vývojové a pedagogické psychologie.

PhDr. Václav Mertin působí na katedře psychologie FF UK a také v Pražské pedagogicko-psychologické poradně. Je autorem řady odborných i populárních publikací.

Výchovné maličkosti
Druh zboží:Kniha
Vydavatel/výrobce:PORTÁL
Počet stran:216
Vazba:Brožovaná bez přebalu lesklá
Rozměry:240 x 165 x 15
Kód:0116008
EAN:9788073678579
ISBN:978-80-7367-857-9
Rok vydání:2011
Jazyk:Česky

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Výchovné maličkosti - Mertin Václav užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Audioknihy nebo Literatura - umění, Ostatní knihy, Blahopřání.

Nejlevnější Výchovné maličkosti - Mertin Václav akční ceny - Levné Výchovné maličkosti - Mertin Václav

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Výchovné maličkosti - Mertin Václav stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Výchovné maličkosti - Mertin Václav najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Odborná literatura.