Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Odborná literatura >

Výběr legislativy pro ředitele MŠ

Výběr legislativy pro ředitele MŠ

Cena produktu Výběr legislativy pro ředitele MŠ není známa.

 

Popis produktu Výběr legislativy pro ředitele MŠ: Publikace přináší aktuální právní výklad k poslední novele školského zákona a informace o dodržování předpisů v oblasti ochrany osobních údajů dětí včetně vhodných příkladů z praxe. Dozvíte se, ja... > více informací


Výběr legislativy pro ředitele MŠ - popis

nahoru

Publikace přináší aktuální právní výklad k poslední novele školského zákona a informace o dodržování předpisů v oblasti ochrany osobních údajů dětí včetně vhodných příkladů z praxe. Dozvíte se, jaké jsou nejzávažnější změny týkající se například odkladů povinné školní docházky nebo nových podmínek funkčního období ředitelů škol. Seznámíte se s povinnostmi mateřské školy jako správce osobních údajů dětí.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Výběr legislativy pro ředitele MŠ užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Audioknihy nebo Literatura - umění, Blahopřání, Ostatní knihy.

Nejlevnější Výběr legislativy pro ředitele MŠ akční ceny - Levné Výběr legislativy pro ředitele MŠ

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Výběr legislativy pro ředitele MŠ stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Výběr legislativy pro ředitele MŠ najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Odborná literatura.