Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Odborná literatura >

Vojtech Vladár: Pramene práva katolíckej cirkvi v historickom vývoji

Vojtech Vladár: Pramene práva katolíckej cirkvi v historickom vývoji

Cena produktu Vojtech Vladár: Pramene práva katolíckej cirkv... není známa.

 

Popis produktu Vojtech Vladár: Pramene práva katolíckej cirkvi v historickom vývoji: Publikácia vysvetľuje pojem kánonického práva, približuje jeho pramene z pohľadu teórie práva a poukazuje tiež na jeho zložitý dejinný vývoj. Poukazuje aj na legislatívne zmeny, ktoré nastali vo v... > více informací


Vojtech Vladár: Pramene práva katolíckej cirkvi v historickom vývoji - popis

nahoru

Publikácia vysvetľuje pojem kánonického práva, približuje jeho pramene z pohľadu teórie práva a poukazuje tiež na jeho zložitý dejinný vývoj. Poukazuje aj na legislatívne zmeny, ktoré nastali vo vývoji kánonického práva, a tiež na spôsob vývoja jednotlivých druhov právnych noriem platných v Katolíckej cirkvi.

Počet stran: 220 stran
Vazba: brožovaná vazba
Rozměr: 147×205 mm
Hmotnost: 300 g
Jazyk: slovenský jazyk
ISBN: 9788073801878
Rok vydání: 2009

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Vojtech Vladár: Pramene práva katolíckej cirkvi v historickom vývoji užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Audioknihy nebo Literatura - umění, Blahopřání, Ostatní knihy.

Nejlevnější Vojtech Vladár: Pramene práva katolíckej cirkvi v historickom vývoji akční ceny - Levné Vojtech Vladár: Pramene práva katolíckej cirkvi v historickom vývoji

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Vojtech Vladár: Pramene práva katolíckej cirkvi v historickom vývoji stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Vojtech Vladár: Pramene práva katolíckej cirkvi v historickom vývoji najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Odborná literatura.