Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Odborná literatura >

Vojenská technika Druhé světové války

Vojenská technika Druhé světové války

Cena produktu Vojenská technika Druhé světové války není známa.

 

Popis produktu Vojenská technika Druhé světové války: Kniha: Alexander Ludeke: Vojenská technika Druhé světové války Obsáhlé a přehledně uspořádané informace o bojové technice, kterou používaly válčící strany v době druhé světové války. Dokonalý přeh... > více informací


Vojenská technika Druhé světové války - popis

nahoru

Kniha: Alexander Ludeke: Vojenská technika Druhé světové války Obsáhlé a přehledně uspořádané informace o bojové technice, kterou používaly válčící strany v době druhé světové války. Dokonalý přehled o široké škále typů zbraní nasazených ve válečných akcích jak na straně Spojenců, tak mocností Osy. Každý typ zbraně doprovázejí veškeré podstatné údaje o jeho vývoji a bojovém nasazení i odpovídající technické údaje. Technicky a historicky fundované profily doprovází přes 500 unikátních fotografií a vynikajících technických výkresů. Díky přehlednému členění, poučnému textu a důrazu na fakta se stává tato kniha nepostradatelnou součástí knihovny pro každého, kdo se zajímá o historii a vojenství.

Výrobce Slovart
Druh Věda a technika

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Vojenská technika Druhé světové války užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Audioknihy nebo Literatura - umění, Blahopřání, Ostatní knihy.

Nejlevnější Vojenská technika Druhé světové války akční ceny - Levné Vojenská technika Druhé světové války

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Vojenská technika Druhé světové války stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Vojenská technika Druhé světové války najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Odborná literatura.