Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Odborná literatura >

Vogel Autoškola 2011

Vogel Autoškola 2011

Cena:

245

Hlídat cenu

Popis produktu Vogel Autoškola 2011: Autoškola 2011 je ilustrovaná učebnice, ve které najdete vše, co potřebujete k úspěšné zkoušce – a ještě něco navíc. První svazek nabízí výklad pravidel s podrobným komentářem a četnými ilustrace... > více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Nabídka obchodu

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost
     
Pokud máte zkušenost s obchodem Patro.cz - Knihy, hry, zábava, budeme rádi za Vaše hodnocení:
     
Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem Patro.cz - Knihy, hry, zábava popsal.
doprava zdarma
Do 3 dnů

Vogel Autoškola 2011 - popis

nahoru

Autoškola 2011 je ilustrovaná učebnice, ve které najdete vše, co potřebujete k úspěšné zkoušce – a ještě něco navíc.

První svazek nabízí výklad pravidel s podrobným komentářem a četnými ilustracemi (průběžná aktualizace je součástí každého dotisku).

Druhý svazek obsahuje přehledný ilustrovaný výklad konstrukce, údržby a ovládání osobního automobilu, základy bezpečného zvládání jízdních situací a zásady první pomoci.

Již samozřejmou součástí učebnice je multiplatformní aplikace Autoškola Testy 3.0, která vám umožňuje například sestavit si otázky do různých tematických skupiny a učit se je postupně, nebo už si na cvičném testu zkoušet testování, ale ještě s možností nápovědy, nebo si zkoušet testy „naostro“ podle všech kritérií pro závěrečnou zkoušku. Demoverzi programu Testy 3.0 najdete na těchto webových stránkách v oddíle Podpora, odkud si ji můžete zdarma stáhnout jako soubor ZIP. Po rozbalení souboru najdete návod a samotnou aplikaci. K plné funkci programu Testy 3.0 je třeba jej aktivovat – stačí být připojen k internetu a vyplnit na příslušné stránce programu registrační číslo, které najdete na druhé stránce titulního listu učebnice. Po aktivaci již program pracuje v plném režimu a je-li připojen k internetu, sám se stará o případné aktualizace testových otázek i sebe sama. A budete-li na stránce Podpora, podívejte se také na dva bonusové filmy - Jděte se klouzat a Jíst, pít, dýchat a přežít.

Bonusové vydání učebnice dále obsahuje publikaci Základní testové otázky. Ocení ji samozřejmě ti, kteří se chtějí testy učit „z papíru“. Zároveň však kniha nabízí cestu, jak se maximálně efektivně přípravit na závěrečný test – bere ohled na to, co je výhodnější se naučit a pochopit, a naopak co se lze naučit jen pro účely testu a pak zase rychle zapomenout. Bonus k učebnici - testy on-line na www.autoskola-vogel.cz

Výrobce Vogel
Druh Politika a právo

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Vogel Autoškola 2011 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Audioknihy nebo Literatura - umění, Blahopřání, Ostatní knihy.

Nejlevnější Vogel Autoškola 2011 akční ceny - Levné Vogel Autoškola 2011

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Vogel Autoškola 2011 stojí 245 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Vogel Autoškola 2011 najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Odborná literatura.