Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Odborná literatura >

Vladimír Blažek, Ivo T. Budil: Biologická a sociální dimenze člověka

Vladimír Blažek, Ivo T. Budil: Biologická a sociální dimenze člověka

Cena produktu Vladimír Blažek, Ivo T. Budil: Biologická a so... není známa.

 

Popis produktu Vladimír Blažek, Ivo T. Budil: Biologická a sociální dimenze člověka: Přírodní vědy zahrnující například genetiku, neurofyziologii nebo etologii na straně jedné a sociální a humanitní vědy na straně druhé dosáhly dnes takové konceptuální přesnosti a metodologické a ... > více informací


Vladimír Blažek, Ivo T. Budil: Biologická a sociální dimenze člověka - popis

nahoru

Přírodní vědy zahrnující například genetiku, neurofyziologii nebo etologii na straně jedné a sociální a humanitní vědy na straně druhé dosáhly dnes takové konceptuální přesnosti a metodologické a epistemologické zralosti, že jejich vzájemná izolace či dokonce animozita by představovaly anachronickou překážku rozvoje lidského poznání.Katedra antropologie FF ZČU v Plzni se prostřednictvím pořádání pravidelných interdisciplinárních sympozií a vydávání sborníků snaží vytvořit platformu pro intelektuální setkávání a plodnou inspiraci mezi sociokulturním a biologickým pólem současného antropologického myšlení.

Počet stran: 108 stran
Vazba: brožovaná vazba
Jazyk: český jazyk
ISBN: 9788087025024
Rok vydání: 2006

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Vladimír Blažek, Ivo T. Budil: Biologická a sociální dimenze člověka užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Audioknihy nebo Literatura - umění, Blahopřání, Ostatní knihy.

Nejlevnější Vladimír Blažek, Ivo T. Budil: Biologická a sociální dimenze člověka akční ceny - Levné Vladimír Blažek, Ivo T. Budil: Biologická a sociální dimenze člověka

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Vladimír Blažek, Ivo T. Budil: Biologická a sociální dimenze člověka stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Vladimír Blažek, Ivo T. Budil: Biologická a sociální dimenze člověka najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Odborná literatura.