Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Odborná literatura >

Věra Čadilová: Agrese u lidí s mentální retardací a s autismem

Věra Čadilová: Agrese u lidí s mentální retardací a s autismem

Cena produktu Věra Čadilová: Agrese u lidí s mentální retard... není známa.

 

Popis produktu Věra Čadilová: Agrese u lidí s mentální retardací a s autismem: Publikace se věnuje problematice zvládání problémového chování u lidí s autismem a s mentální retardací. Je zaměřena převážně na dospívající a dospělou klientelu v domovech nebo centrech sociálníc... > více informací


Věra Čadilová: Agrese u lidí s mentální retardací a s autismem - popis

nahoru

Publikace se věnuje problematice zvládání problémového chování u lidí s autismem a s mentální retardací. Je zaměřena převážně na dospívající a dospělou klientelu v domovech nebo centrech sociálních služeb (dřívější ústavy sociální péče), kde je personál v nevýhodném poměru vůči počtu klientů (přibližně 1:10). Cenné informace zde však mohou nalézt i učitelé nebo rodiče, přestože se ve školách a v rodinách k agresivnímu chování přistupuje jinak než v těchto zařízeních. Kniha je koncipována jako sborník sestavený odborníky, kteří poskytují ucelený náhled na zvládání problémového chování, a je určena pro využití v praxi. Popisuje specifika diagnóz mentální retardace, autismu a duálních diagnóz, věnuje se kognitivně behaviorální terapii agresivního chování, nácvikům funkční komunikace a pracovního chování. Autoři se zabývají také otázkou farmakoterapie a na problematiku zvládání problémového chování nahlížejí i z pohledu české legislativy. Kniha je určena zaměstnancům center nebo domovů sociálních služeb, rodičům, učitelům, psychologům i psychiatrům.

Počet stran: 243 stran
Vazba: brožovaná vazba
Rozměr: 160×230 mm
Hmotnost: 390 g
Jazyk: český jazyk
ISBN: 9788073673192
Rok vydání: 2007

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Věra Čadilová: Agrese u lidí s mentální retardací a s autismem užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Audioknihy nebo Literatura - umění, Blahopřání, Ostatní knihy.

Nejlevnější Věra Čadilová: Agrese u lidí s mentální retardací a s autismem akční ceny - Levné Věra Čadilová: Agrese u lidí s mentální retardací a s autismem

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Věra Čadilová: Agrese u lidí s mentální retardací a s autismem stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Věra Čadilová: Agrese u lidí s mentální retardací a s autismem najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Odborná literatura.