Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Odborná literatura >

Vady právních úkonů v soukromoprávních vztazích a jejich důsledky

Vady právních úkonů v soukromoprávních vztazích a jejich důsledky

Cena produktu Vady právních úkonů v soukromoprávních vztazíc... není známa.

 

Popis produktu Vady právních úkonů v soukromoprávních vztazích a jejich důsledky: Vady právních úkonů v soukromoprávních vztazích jsou častým právním jevem, který má zpravidla za důsledek neplatnost úkonu a zvrat soudního sporu. Tato publikace obsahuje vyčerpávající výčet všech... > více informací


Vady právních úkonů v soukromoprávních vztazích a jejich důsledky - popis

nahoru

Vady právních úkonů v soukromoprávních vztazích jsou častým právním jevem, který má zpravidla za důsledek neplatnost úkonu a zvrat soudního sporu. Tato publikace obsahuje vyčerpávající výčet všech možných vad právních úkonů v soukromoprávních vztazích, jakož i důsledků, které jednotlivé z nich pro závazkové právní vztahy mají.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Vady právních úkonů v soukromoprávních vztazích a jejich důsledky užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Audioknihy nebo Literatura - umění, Ostatní knihy, Blahopřání.

Nejlevnější Vady právních úkonů v soukromoprávních vztazích a jejich důsledky akční ceny - Levné Vady právních úkonů v soukromoprávních vztazích a jejich důsledky

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Vady právních úkonů v soukromoprávních vztazích a jejich důsledky stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Vady právních úkonů v soukromoprávních vztazích a jejich důsledky najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Odborná literatura.