Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Odborná literatura >

Václav Matyáš, Jan Krhovják: Autorizace elektronických transakcí a autorizace dat i uživatelů

Václav Matyáš, Jan Krhovják: Autorizace elektronických transakcí a autorizace dat i uživatelů

Cena produktu Václav Matyáš, Jan Krhovják: Autorizace elektr... není známa.

 

Popis produktu Václav Matyáš, Jan Krhovják: Autorizace elektronických transakcí a autorizace dat i uživatelů: Kniha ojedinělá v pojetí i ve způsobu zpracování. Mimořádně pokrývá kompletně základní problematiku metod a technologií používaných při autentizaci a autorizaci elektronických platebních transakcí... > více informací


Václav Matyáš, Jan Krhovják: Autorizace elektronických transakcí a autorizace dat i uživatelů - popis

nahoru

Kniha ojedinělá v pojetí i ve způsobu zpracování. Mimořádně pokrývá kompletně základní problematiku metod a technologií používaných při autentizaci a autorizaci elektronických platebních transakcích. Jednotlivé kapitoly nabízí široký záběr - od výkladu základních pojmů a koncepcí, až po některá pokročilá témata řešení autentizace a autorizace. Snahou autorů je, aby publikace dokázala nabídnout zajímavé informace pro všechny kategorie čtenářů - aby pomohla s orientací těm, kteří se s danou tématikou potkávají poprvé, stejně jako zkušeným profesionálům, kterým pomůže rozšířit si jejich obzor. V první části obsahuje úvod do problematiky, výklad klíčových pojmů, souvislostí atd. Druhá část je zaměřena na trendy vývoje jednotlivých autentizačních metod a jejich známé bezpečnostní nedostatky; třetí část se věnuje současným (běžně používaným) řešením autorizace finančních transakcí. Závěrečná část diskutuje možnosti zvýšení bezpečnosti autentizačních i autorizačních postupů.

Počet stran: 128 stran
Rozměr: 159×229 mm
Hmotnost: 270 g
Jazyk: český jazyk
ISBN: 9788021045569
Rok vydání: 2008

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Václav Matyáš, Jan Krhovják: Autorizace elektronických transakcí a autorizace dat i uživatelů užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Audioknihy nebo Literatura - umění, Blahopřání, Ostatní knihy.

Nejlevnější Václav Matyáš, Jan Krhovják: Autorizace elektronických transakcí a autorizace dat i uživatelů akční ceny - Levné Václav Matyáš, Jan Krhovják: Autorizace elektronických transakcí a autorizace dat i uživatelů

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Václav Matyáš, Jan Krhovják: Autorizace elektronických transakcí a autorizace dat i uživatelů stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Václav Matyáš, Jan Krhovják: Autorizace elektronických transakcí a autorizace dat i uživatelů najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Odborná literatura.