Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Odborná literatura >

Václav Jandáček, Alois Čenský: Okenní a dveřní otvory

Václav Jandáček, Alois Čenský: Okenní a dveřní otvory

Cena produktu Václav Jandáček, Alois Čenský: Okenní a dveřní... není známa.

 

Popis produktu Václav Jandáček, Alois Čenský: Okenní a dveřní otvory: Reprint přednášek pro posluchače pozemního stavitelství z roku 1930 je zajímavý podrobným shrnutím různých řešení otvorů ve zdech - zejména dveří a oken - podle způsobů provedení a materiálu. V pu... > více informací


Václav Jandáček, Alois Čenský: Okenní a dveřní otvory - popis

nahoru

Reprint přednášek pro posluchače pozemního stavitelství z roku 1930 je zajímavý podrobným shrnutím různých řešení otvorů ve zdech - zejména dveří a oken - podle způsobů provedení a materiálu. V publikaci najde čtenář desítky konkrétních detailů, konstrukcí i postupů výstavby z období klasického způsobu stavění u nás. Původní obrazové tabule jsou doplněny novými texty ing. Václava Jandáčka.

Detaily
96 stran
český jazyk


Jazyk: český jazyk
Rok vydání: 2005

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Václav Jandáček, Alois Čenský: Okenní a dveřní otvory užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Audioknihy nebo Literatura - umění, Ostatní knihy, Blahopřání.

Nejlevnější Václav Jandáček, Alois Čenský: Okenní a dveřní otvory akční ceny - Levné Václav Jandáček, Alois Čenský: Okenní a dveřní otvory

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Václav Jandáček, Alois Čenský: Okenní a dveřní otvory stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Václav Jandáček, Alois Čenský: Okenní a dveřní otvory najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Odborná literatura.