Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Odborná literatura >

Účetnictví 2010

Účetnictví 2010

Cena produktu Účetnictví 2010 není známa.

 

Popis produktu Účetnictví 2010: Publikace Účetnictví - velká kniha příkladů vychází již poněkolikáté v řadě, není tedy třeba ji našim čtenářům příliš představovat. Je určena nejen odborníkům z oblasti financí a studentům tohoto ... > více informací


Účetnictví 2010 - popis

nahoru

Publikace Účetnictví - velká kniha příkladů vychází již poněkolikáté v řadě, není tedy třeba ji našim čtenářům příliš představovat. Je určena nejen odborníkům z oblasti financí a studentům tohoto oboru, ale i těm, kteří chtějí porozumět finanční stránce podnikání. Kromě samotného účtování v této knize najdete také odpovědi na otázky: Jaké změny do účetnictví přinese rok 2010? Jaké jsou rozdíly mezi českou účetní legislativou a IFRS? Jak naložit s mimořádnými daňovými odpisy? Jaký typ kalkulace je vhodný pro dané účely? Jaké investici dát z ekonomického hlediska přednost? Co si počít s datovou schránkou? Jak přejít z daňové evidence na účetnictví? Stejně jako každý rok, i tentokrát najdete na přiloženém CD aktuální související legislativu a vybrané vzory formulářů a výkazů.

Druh Ekonomie

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Účetnictví 2010 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Audioknihy nebo Literatura - umění, Ostatní knihy, Blahopřání.

Nejlevnější Účetnictví 2010 akční ceny - Levné Účetnictví 2010

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Účetnictví 2010 stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Účetnictví 2010 najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Odborná literatura.