Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Odborná literatura >

Tomáš Šimek: Office 2013 - podrobný průvodce

Tomáš Šimek: Office 2013 - podrobný průvodce

Cena produktu Tomáš Šimek: Office 2013 - podrobný průvodce není známa.

 

Popis produktu Tomáš Šimek: Office 2013 - podrobný průvodce: Office ve verzi určené pro studenty a domácnosti obsahuje kromě textového editoru Word, tabulkového kalkulátoru Excel a programu pro tvorbu prezentací PowerPoint i elektronický poznámkový blok One... > více informací


Tomáš Šimek: Office 2013 - podrobný průvodce - popis

nahoru

Office ve verzi určené pro studenty a domácnosti obsahuje kromě textového editoru Word, tabulkového kalkulátoru Excel a programu pro tvorbu prezentací PowerPoint i elektronický poznámkový blok OneNote. Každý z programů se specializuje na zpracování určitého typu údajů. V části o textovém editoru Word se naučíte vytvářet a měnit vzhled textového dokumentu tak, aby výsledkem byl profesionálně vypadající dopis, smlouva, diplomová práce, katalog či leták. V části o Excelu vytvoříte jednoduché i složitější tabulky, ve kterých jsou pomocí vzorců provedeny a aktualizovány veškeré požadované výpočty. Tabulky se naučíte formátovat a prezentovat ve formě grafů. Výsledky své práce pak můžete prezentovat pomocí PowerPointu, programu, který sadou snímků a informací, které jsou na nich uspořádány, umožní prezentovat určité záměry či myšlenky. OneNote pak dbá na to, abyste měli veškeré své poznámky vždy po ruce, a navíc kvalitně setříděné. Kniha si klade za cíl přiblížit programy Office jak počítačovým začátečníkům, tak i jeho pokročilejším uživatelům. Postupuje od jednodušších operací v jednotlivých programech Office, až po sofistikovanější práci při přenosech údajů mezi programy.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Tomáš Šimek: Office 2013 - podrobný průvodce užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Audioknihy nebo Literatura - umění, Ostatní knihy, Blahopřání.

Nejlevnější Tomáš Šimek: Office 2013 - podrobný průvodce akční ceny - Levné Tomáš Šimek: Office 2013 - podrobný průvodce

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Tomáš Šimek: Office 2013 - podrobný průvodce stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Tomáš Šimek: Office 2013 - podrobný průvodce najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Odborná literatura.