Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Odborná literatura >

Testy u přijímacího pohovoru

Testy u přijímacího pohovoru

Cena produktu Testy u přijímacího pohovoru není známa.

 

Popis produktu Testy u přijímacího pohovoru: Kniha: Martin Hartenstein a kol.: Testy u přijímacího pohovoruTak ukážete,co umíte Tato kniha je určena všem, kdo se chtějí ucházet o zaměstnání a mají obavy z toho, že budou při přijímacím pohovo... > více informací


Testy u přijímacího pohovoru - popis

nahoru

Kniha: Martin Hartenstein a kol.: Testy u přijímacího pohovoruTak ukážete,co umíte Tato kniha je určena všem, kdo se chtějí ucházet o zaměstnání a mají obavy z toho, že budou při přijímacím pohovoru testováni. Seznámíme vás o obvyklými druhy testů a s tím, jak se na ně optimálně připravit a jak se na ně dívat z pohledu potenciálního zaměstnavatele. S výběrovými testy nebo assessment centrem se dnes můžete setkat téměř všude. I zdánlivě „normální“ představovací pohovory jsou spojovány s testy. S touto příručkou však obavy z přijímacích testů rychle ztratíte. NAUČTE SE ZNÁT VŠECHNY DRUHY TESTŮ: Ať už se jedná o všeobecné znalosti, inteligenci, soustředění, logiku nebo assessment centrum – různé druhy testů jsou představeny přehledně a díky grafice a vzorovým příkladům jsou dostatečně názorné. PROČ ZAMĚSTNAVATELÉ KANDIDÁTY TESTUJÍ: Než se budete věnovat detailům přípravy na testy, je důležité osvětlit si situaci zaměstnavatele. Abyste se dozvěděli, jak se máte na testy připravit, je užitečné zjistit, co se od vás bude očekávat. SYSTEMATICKÁ PŘÍPRAVA – optimálně „podporovaná“ individuálními tréninkovými plány, tipy a triky z praxe a kontrolou na poslední chvíli.

Výrobce Grada

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Testy u přijímacího pohovoru užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Audioknihy nebo Ostatní knihy, Literatura - umění, Dětská literatura.

Nejlevnější Testy u přijímacího pohovoru akční ceny - Levné Testy u přijímacího pohovoru

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Testy u přijímacího pohovoru stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Testy u přijímacího pohovoru najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Odborná literatura.