Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Odborná literatura >

Taťána Filipová, Martina Smetanová: Ošetřovatelství pro SZŠ - chirurgie

Taťána Filipová, Martina Smetanová: Ošetřovatelství pro SZŠ - chirurgie

Cena produktu Taťána Filipová, Martina Smetanová: Ošetřovate... není známa.

 

Popis produktu Taťána Filipová, Martina Smetanová: Ošetřovatelství pro SZŠ - chirurgie: Pracovní sešit slouží k procvičení látky probrané v předmětu chirurgie a k upevnění získaných znalostí, podporuje samostudium žáků a aktivní vyhledávání nových informací. Pro vyučující je zajímavo... > více informací


Taťána Filipová, Martina Smetanová: Ošetřovatelství pro SZŠ - chirurgie - popis

nahoru

Pracovní sešit slouží k procvičení látky probrané v předmětu chirurgie a k upevnění získaných znalostí, podporuje samostudium žáků a aktivní vyhledávání nových informací. Pro vyučující je zajímavou učební pomůckou, která umožňuje vést vyučovací hodinu podle moderních výukových metod a zjednodušuje možnost kontroly samostatné práce žáka. Výuka s použitím pracovního sešitu podporuje aktivitu žáků, učí jej uvědomovat si mezipředmětové vztahy a rozvíjí kritické myšlení.


104 stran
český jazyk


Jazyk: český jazyk
Rok vydání: 2011

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Taťána Filipová, Martina Smetanová: Ošetřovatelství pro SZŠ - chirurgie užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Audioknihy nebo Literatura - umění, Ostatní knihy, Blahopřání.

Nejlevnější Taťána Filipová, Martina Smetanová: Ošetřovatelství pro SZŠ - chirurgie akční ceny - Levné Taťána Filipová, Martina Smetanová: Ošetřovatelství pro SZŠ - chirurgie

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Taťána Filipová, Martina Smetanová: Ošetřovatelství pro SZŠ - chirurgie stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Taťána Filipová, Martina Smetanová: Ošetřovatelství pro SZŠ - chirurgie najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Odborná literatura.