Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Odborná literatura >

Taktika bojového průzkumu za druhé světové války

Taktika bojového průzkumu za druhé světové války

Cena produktu Taktika bojového průzkumu za druhé světové války není známa.

 

Popis produktu Taktika bojového průzkumu za druhé světové války: Kniha: Gordon Rottman: Taktika bojového průzkumu za druhé světové válkyČtenáři se v této knížce podrobně seznámí s taktikou a způsobem provádění bojového průzkumu v armádách největších válčících s... > více informací


Taktika bojového průzkumu za druhé světové války - popis

nahoru

Kniha: Gordon Rottman: Taktika bojového průzkumu za druhé světové válkyČtenáři se v této knížce podrobně seznámí s taktikou a způsobem provádění bojového průzkumu v armádách největších válčících států, USA, Velké Británie, Sovětského svazu, Německa a Japonska. Autor popisuje vybavení, výzbroj a organizaci jejich průzkumných jednotek, a to nejen na úrovni divize, ale pozornost věnuje také malým hlídkám běžných pěších jednotek, které byly vysílány vpřed, aby propátraly terén, nalezly nepřítele a pronikly do jeho linií. Objasněny jsou úkoly hlídek, cíle a prostředky průzkumu, používání map a fotografií, speciální výbavy, jako byly buzoly a dalekohledy, způsoby pohybu hlídek, typy a hodnocení výhod a nevýhod používaných dopravních prostředků, typy maskování, spojovací technika atd. Fakty nabitá kniha obsahuje řadu dobových fotografií a barevné přílohy zachycující taktické situace.

Výrobce Grada
Druh Věda a technika

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Taktika bojového průzkumu za druhé světové války užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Audioknihy nebo Ostatní knihy, Literatura - umění, Dětská literatura.

Nejlevnější Taktika bojového průzkumu za druhé světové války akční ceny - Levné Taktika bojového průzkumu za druhé světové války

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Taktika bojového průzkumu za druhé světové války stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Taktika bojového průzkumu za druhé světové války najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Odborná literatura.