Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Odborná literatura >

Tajemný svět pyramid - DeSalvo John

Tajemný svět pyramid - DeSalvo John

Cena produktu Tajemný svět pyramid - DeSalvo John není známa.

 

Popis produktu Tajemný svět pyramid - DeSalvo John: Zkoumání nejzáhadnějších staveb světa. Výpravná kniha poutavě pojednává o nejnovějších teoriích o Velké pyramidě v Gíze a jejím významu, i o posledních průlomových objevech ve výzkumu pyramid po c... > více informací


Tajemný svět pyramid - DeSalvo John - popis

nahoru

Zkoumání nejzáhadnějších staveb světa. Výpravná kniha poutavě pojednává o nejnovějších teoriích o Velké pyramidě v Gíze a jejím významu, i o posledních průlomových objevech ve výzkumu pyramid po celém světě. Naleznete zde historická líčení Velké pyramidy, pocházející již z roku 500 před Kristem, nejnovější teorie i nejstarší legendy o této majestátní stavbě a také jeden z nejdetailnějších popisů Velké pyramidy, které kdy byly vytištěny. Toto dílo nás také informuje o fascinujících pokusech z velkých pyramid současnosti, nacházejících se na území bývalého Sovětského svazu, zabývá se zajímavými tématy, jako je například možnost použití levitace při konstrukci pyramid. Obsahuje rovněž jedinečné fotografie těchto staveb. Poprvé se zde také hovoří o úžasných zjištěních badatele, který možná odhalil vědeckou podstatu „síly pyramid“. Autor John deSalvo PHD je ředitelem Asociace pro výzkum Velké pyramidy v Gíze a viceprezidentem týmu vědců, zabývajících se Turínským plátnem, o němž mnohokrát přednášel. Pravidelně vystupuje v rozhlasových pořadech, ve kterých diskutuje o výzkumu pyramid. Má zásluhu na rozšíření povědomí o ruském a ukrajinském výzkumu pyramid ve zbytku světa.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Tajemný svět pyramid - DeSalvo John užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Audioknihy nebo Literatura - umění, Ostatní knihy, Blahopřání.

Nejlevnější Tajemný svět pyramid - DeSalvo John akční ceny - Levné Tajemný svět pyramid - DeSalvo John

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Tajemný svět pyramid - DeSalvo John stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Tajemný svět pyramid - DeSalvo John najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Odborná literatura.