Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Odborná literatura >

Synergický management

Synergický management

Obrázek není k dispozici

Cena produktu Synergický management není známa.

 

Popis produktu Synergický management: Je knihou o řízení, ale nezabývá se technologiemi. Je především o lidech. Věnuje se kompletnímu „měkkému“ managementu, tedy vedení lidí a ovlivňování jejich vztahů. Tématem knihy je zvládání konfl... > více informací


Synergický management - popis

nahoru

Je knihou o řízení, ale nezabývá se technologiemi. Je především o lidech. Věnuje se kompletnímu „měkkému“ managementu, tedy vedení lidí a ovlivňování jejich vztahů. Tématem knihy je zvládání konfliktů, vytváření systémů vedení a podpory lidí, efektivní komunikace a rozvíjení mezilidských vztahů. Kniha Synergický management vychází ze zkušeností, které autor nasbíral především v průběhu devadesátých let, kdy jako zprostředkovatel pomáhal při řešení několika set problémů, sporů a krizí a jako lektor vedl stovky dnů tréninkových kursů pro manažery a v podobném objemu se věnoval poradenství a vedení. Není zde přetlumočena zahraniční teorie, ale zobecněna praxe přímo v České republice.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Synergický management užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Audioknihy nebo Literatura - umění, Ostatní knihy, Blahopřání.

Nejlevnější Synergický management akční ceny - Levné Synergický management

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Synergický management stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Synergický management najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Odborná literatura.