Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Odborná literatura >

Syndrom velkého vlka

Syndrom velkého vlka

Cena produktu Syndrom velkého vlka není známa.

 

Popis produktu Syndrom velkého vlka: Tématem další pozoruhodné knihy z pera známého norského sociálního antropologa (v nakladatelství Doplněk již vyšla jeho kniha Tyranie okamžiku) je spokojenost. Kniha psaná přístupnou a čtivou form... > více informací


Syndrom velkého vlka - popis

nahoru

Tématem další pozoruhodné knihy z pera známého norského sociálního antropologa (v nakladatelství Doplněk již vyšla jeho kniha Tyranie okamžiku) je spokojenost. Kniha psaná přístupnou a čtivou formou se snaží odpovědět na otázku, čím se vyznačuje šťastný a hodnotný život. My, příslušníci globální střední třídy, máme v podstatě ráj na zemi: dožíváme se vyššího věku než kdokoli před námi, méně pracujeme a jsme zdravější než předchozí generace. Dopřáváme si kvalitní a chutnou stravu, posloucháme hudbu, která se nám líbí, nabízí se nám nepřeberný výběr literatury... Přesto však nejsme spokojeni. Vědecké studie ukazují, že životní spokojenost od 50. let minulého století poněkud poklesla. Nadbytek nám nepřináší štěstí; zdá se, že šťastný život nám uniká stejně jako v dobách chudoby a nedostatku.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Syndrom velkého vlka užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Audioknihy nebo Ostatní knihy, Literatura - umění, Dětská literatura.

Nejlevnější Syndrom velkého vlka akční ceny - Levné Syndrom velkého vlka

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Syndrom velkého vlka stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Syndrom velkého vlka najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Odborná literatura.