Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Odborná literatura >

Světlo a osvětlení v digitální fotografii

Světlo a osvětlení v digitální fotografii

Cena produktu Světlo a osvětlení v digitální fotografii není známa.

 

Popis produktu Světlo a osvětlení v digitální fotografii: Chcete pokročit ve svých fotografi ckých schopnostech a technice? Toužíte ovládnout světelné podmínky tak, aby vás žádná situace nepřekvapila? Zkušený fotograf a pedagog Institutu tvůrčí fotografi... > více informací


Světlo a osvětlení v digitální fotografii - popis

nahoru

Chcete pokročit ve svých fotografi ckých schopnostech a technice? Toužíte ovládnout světelné podmínky tak, aby vás žádná situace nepřekvapila? Zkušený fotograf a pedagog Institutu tvůrčí fotografi e se v knize věnuje povaze různých druhů světla, jeho prostorovému šíření či barevné teplotě a využití světla v konkrétních situacích, do nichž se fotograf může dostat. Nejenom, že vás již nepřekvapí žádné světelné podmínky, ale naučíte se světlo využít ve svůj prospěch v jakémkoli prostředí. Navíc se seznámíte s technikami tvůrčího využití světla tak, jak to umí profesionálové.

Druh Ekonomie

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Světlo a osvětlení v digitální fotografii užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Audioknihy nebo Literatura - umění, Ostatní knihy, Blahopřání.

Nejlevnější Světlo a osvětlení v digitální fotografii akční ceny - Levné Světlo a osvětlení v digitální fotografii

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Světlo a osvětlení v digitální fotografii stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Světlo a osvětlení v digitální fotografii najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Odborná literatura.