Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Odborná literatura >

Supertřída

Supertřída

Cena produktu Supertřída není známa.

 

Popis produktu Supertřída: Kniha: David Rothkoff: SupertřídaJe jich šest tisíc a závisí na nich životy šesti miliard tvořících celé lidstvo. Ovládají trhy, rozhodují o příjmech a mzdách, daních a úrocích, o práci – kde bude... > více informací


Supertřída - popis

nahoru

Kniha: David Rothkoff: SupertřídaJe jich šest tisíc a závisí na nich životy šesti miliard tvořících celé lidstvo. Ovládají trhy, rozhodují o příjmech a mzdách, daních a úrocích, o práci – kde bude a odkud zmizí –, dosazují vlády, drží v rukou páky mezinárodní politiky. Tajné spiknutí mocných? Kdeže – „žádnou konspiraci nepotřebujete, dodržujete-li pravidla“. Samozřejmě ta, která sami určili. Postarali se o nevídaný růst globálního bohatství – hlavně ovšem svého. Na tuto kosmopolitní elitu – bankéře, manažery a správní rady mezinárodních společností, ruské oligarchy, naftové šejky, magnáty mediálního a zábavního průmyslu, esa mezinárodní politiky – na to, jak (si) žijí a jak „to dělají“, vrhá břitce kritický (i sebekritický) pohled člověk, který k nim měl blízko – někdejší člen Clintonova týmu, Kissingerův obchodní partner a bývalý vysoký úředník amerického ministerstva obchodu.

Výrobce Beta
Druh Politika a právo

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Supertřída užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Audioknihy nebo Ostatní knihy, Literatura - umění, Dětská literatura.

Nejlevnější Supertřída akční ceny - Levné Supertřída

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Supertřída stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Supertřída najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Odborná literatura.