Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Odborná literatura >

Studie o sémantizaci formy

Studie o sémantizaci formy

Cena produktu Studie o sémantizaci formy není známa.

 

Popis produktu Studie o sémantizaci formy: Autorem publikace je přední znalec a editor starší české literatury (mj. v knize Česká středověká lyrika edičně zpracoval celý fond české lyriky 14. století). Kniha obsahuje výbor z Lehárových sta... > více informací


Studie o sémantizaci formy - popis

nahoru

Autorem publikace je přední znalec a editor starší české literatury (mj. v knize Česká středověká lyrika edičně zpracoval celý fond české lyriky 14. století). Kniha obsahuje výbor z Lehárových starších studií, které jsou doplněné statěmi dosud netištěnými. Studie jsou věnované jednak vybraným problémům české středověké literatury a jednak i vybraným dílům 19. a 20. století (Erben, Neruda, Sládek, Halas, Vančura). Autor tak čtenářům předkládá důležitý, teoreticky založený příspěvek k aktuální otázce jednoty celého vývojového procesu české literatury. Knihu doplňuje soupis celého díla Jana Lehára.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Studie o sémantizaci formy užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Audioknihy nebo Literatura - umění, Ostatní knihy, Blahopřání.

Nejlevnější Studie o sémantizaci formy akční ceny - Levné Studie o sémantizaci formy

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Studie o sémantizaci formy stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Studie o sémantizaci formy najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Odborná literatura.