Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Odborná literatura >

Steven Levy: Jak myslí Google

Steven Levy: Jak myslí Google

Cena produktu Steven Levy: Jak myslí Google není známa.

 

Popis produktu Steven Levy: Jak myslí Google: Chcete pochopit, jaké tajemství stojí za úspěchem společnosti Google? Odpovědí je tato kniha známého amerického novináře a odborníka na informační technologie a kyperprostor. Skutečně jen několik ... > více informací


Steven Levy: Jak myslí Google - popis

nahoru

Chcete pochopit, jaké tajemství stojí za úspěchem společnosti Google? Odpovědí je tato kniha známého amerického novináře a odborníka na informační technologie a kyperprostor. Skutečně jen několik málo společností na světě je obdivováno jako Google, který proměnil internet a stal se neoddělitelnou usoučástí našich životů. Jak to dokázali? Autor této knihy získal přístup přímo do nejvyššího velitelství firmy, legendárního Googleplexu, a nyní může odhalit, jak to vlastně všechno funguje.


264 stran
český jazyk


Jazyk: český jazyk
Rok vydání: 2012

Druh Ekonomie

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Steven Levy: Jak myslí Google užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Audioknihy nebo Literatura - umění, Ostatní knihy, Blahopřání.

Nejlevnější Steven Levy: Jak myslí Google akční ceny - Levné Steven Levy: Jak myslí Google

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Steven Levy: Jak myslí Google stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Steven Levy: Jak myslí Google najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Odborná literatura.