Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Odborná literatura >

Staré laponské náboženství

Staré laponské náboženství

Cena produktu Staré laponské náboženství není známa.

 

Popis produktu Staré laponské náboženství: Autorovou ambicí nebylo akademicky zpracovat problematiku laponského náboženství, chtěl spíše upozornit na svébytný kulturní skvost severu Evropy, sahající svými kořeny až do konce doby ledové, a ... > více informací


Staré laponské náboženství - popis

nahoru

Autorovou ambicí nebylo akademicky zpracovat problematiku laponského náboženství, chtěl spíše upozornit na svébytný kulturní skvost severu Evropy, sahající svými kořeny až do konce doby ledové, a na nebezpečí zániku, jenž mu hrozí. Marek se Sámům, mezi nimiž žil od 30. let téměř dvě dekády, nestal náčelníkem, ale přítelem a důvěrníkem. V knize Staré laponské náboženství konfrontuje písemné prameny (zprávy misionářů, muzejníků a etnografů) se sděleními svých přátel nebo přímo s vlastními zážitky. O exotickém tématu evropského šamanismu tak vzniklo střízlivé, výstižné a zároveň i po odborné stránce významné dílo.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Staré laponské náboženství užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Audioknihy nebo Ostatní knihy, Literatura - umění, Dětská literatura.

Nejlevnější Staré laponské náboženství akční ceny - Levné Staré laponské náboženství

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Staré laponské náboženství stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Staré laponské náboženství najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Odborná literatura.