Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Odborná literatura >

Soumrak a úsvit československé diplomacie

Soumrak a úsvit československé diplomacie

Cena produktu Soumrak a úsvit československé diplomacie není známa.

 

Popis produktu Soumrak a úsvit československé diplomacie: Kniha: Jan Němeček: Soumrak a úsvit československé diplomacie15. březen 1939 a československé zastupitelské úřady Publikace zpracovává téma, které vypadá na první pohled spíš jako okrajové, ale ve... > více informací


Soumrak a úsvit československé diplomacie - popis

nahoru

Kniha: Jan Němeček: Soumrak a úsvit československé diplomacie15. březen 1939 a československé zastupitelské úřady Publikace zpracovává téma, které vypadá na první pohled spíš jako okrajové, ale ve skutečnosti představuje jednu z nejdramatičtějších a nejzajímavějších kapitol novodobé české historie: dějiny české diplomacie po 15. březnu 1939, kdy byla po vzniku Protektorátu Čechy a Morava likvidována všechna československá zastupitelstva v zahraničí a zároveň exilová vláda začala rozvíjet diplomatickou činnost v nové situaci. Autor na základě důkladného studia archivních materiálů sleduje podrobně vývoj v mnoha zemích, rekonstruuje jednotlivé případy a líčí řadu pohnutých lidských osudů.

Výrobce Academia
Druh Politika a právo

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Soumrak a úsvit československé diplomacie užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Audioknihy nebo Literatura - umění, Blahopřání, Ostatní knihy.

Nejlevnější Soumrak a úsvit československé diplomacie akční ceny - Levné Soumrak a úsvit československé diplomacie

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Soumrak a úsvit československé diplomacie stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Soumrak a úsvit československé diplomacie najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Odborná literatura.