Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Odborná literatura >

Směnka a šek v České republice - Kovařík Zdeněk

Směnka a šek v České republice - Kovařík Zdeněk

Cena:

od 912 Kč do 1 063 Kč

Hlídat cenu

Popis produktu Směnka a šek v České republice - Kovařík Zdeněk: Poslední vydání této práce vyšlo již před pěti lety. Za tu dobu se značně rozvinula nejen směnečná praxe, ale také v oblasti teorie směnky bylo dosaženo řady nových poznatků, nadále se bohatě rozv... > více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Nabídka obchodu

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost
     
Pokud máte zkušenost s obchodem Martinus.cz, budeme rádi za Vaše hodnocení:
     
Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem Martinus.cz popsal.
doprava zdarma
5. 6. 2020

Směnka a šek v České republice - Kovařík Zdeněk - popis

nahoru

Poslední vydání této práce vyšlo již před pěti lety. Za tu dobu se značně rozvinula nejen směnečná praxe, ale také v oblasti teorie směnky bylo dosaženo řady nových poznatků, nadále se bohatě rozvíjela také judikatura. Týká se to nejen problémů vycházejících z hmotného práva směnečného, nýbrž i otázek spojených s uplatňováním nároků ze směnky v soudním nebo rozhodčím řízení. V mnohem menší míře to ale platí o šeku, což souvisí s jeho velmi sporou frekvencí v platební i jiné praxi. Předkládané již 6. vydání představuje proto v mnoha směrech rozšíření a prohloubení dosavadního výkladu především o směnce. Týká se to však také oblasti procesní. To vše při zohlednění výsledků, ke kterým se v mezidobí propracovala jak judikatura tak také literatura, která také byla značně obohacena, což text zachycuje ve výkladu i ve výrazně doplněném přehledu literatury. Zahrnuje i první významnou věcnou novelu zákona směnečného provedenou v souvislosti s insolvenčním řízením a poukazuje rovněž na očekávané budoucí legislativní změny v textu zákona směnečného a šekového.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Směnka a šek v České republice - Kovařík Zdeněk užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Audioknihy nebo Literatura - umění, Ostatní knihy, Křížovky a hry.

Nejlevnější Směnka a šek v České republice - Kovařík Zdeněk akční ceny - Levné Směnka a šek v České republice - Kovařík Zdeněk

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Směnka a šek v České republice - Kovařík Zdeněk stojí 912 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Směnka a šek v České republice - Kovařík Zdeněk najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Odborná literatura.