Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Odborná literatura >

Slovní sebeobrana pro ženy

Slovní sebeobrana pro ženy

Cena produktu Slovní sebeobrana pro ženy není známa.

 

Popis produktu Slovní sebeobrana pro ženy: Kniha: Carolin Lüdemann: Slovní sebeobrana pro ženy Jak pohotově reagovat na slovní útoky a provokace Kdo by to neznal? Ať už v práci či mimo ni jsou ženy oblíbeným terčem slovních útoků a provoka... > více informací


Slovní sebeobrana pro ženy - popis

nahoru

Kniha: Carolin Lüdemann: Slovní sebeobrana pro ženy Jak pohotově reagovat na slovní útoky a provokace Kdo by to neznal? Ať už v práci či mimo ni jsou ženy oblíbeným terčem slovních útoků a provokací. V tu chvíli si přejeme zareagovat okamžitě, potřebujeme, aby nás vhodná odpověď napadla hned, ne až cestou domů! Autorka, odbornice v oblasti kariérního rozvoje, připravila tréninkový program speciálně určený ženám. Dozvíte se, jak správně komunikovat a pohotově reagovat, jaké jsou nejefektivnější taktiky slovní sebeobrany - od "vyhýbání" přes "protiútok" až po "souhlas", jak pracovat s hlasem, abyste působily výrazněji, jak diplomaticky zmírnit konfliktní situace a konstruktivně řešit spory, jak účinně využívat řeč těla. Díky mnoha cenným tipům, příkladům a cvičením perfektně zvládnete umění slovní sebeobrany a zvýšíte si své sebevědomí.

Výrobce Grada
Druh Humanitní vědy

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Slovní sebeobrana pro ženy užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Audioknihy nebo Literatura - umění, Blahopřání, Ostatní knihy.

Nejlevnější Slovní sebeobrana pro ženy akční ceny - Levné Slovní sebeobrana pro ženy

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Slovní sebeobrana pro ženy stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Slovní sebeobrana pro ženy najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Odborná literatura.