Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Odborná literatura >

Šlechtické rody v zemích Koruny české od roku 1620 - I. díl

Šlechtické rody v zemích Koruny české od roku 1620 - I. díl

Cena produktu Šlechtické rody v zemích Koruny české od roku ... není známa.

 

Popis produktu Šlechtické rody v zemích Koruny české od roku 1620 - I. díl: Encyklopedie představuje nejrozsáhlejší soupis informací o všech šlechtických rodech a osobách se šlechtickým predikátem na území zemí Koruny české od roku 1620. Obsahuje přes 10 000 hesel a zmiňu... > více informací


Šlechtické rody v zemích Koruny české od roku 1620 - I. díl - popis

nahoru

Encyklopedie představuje nejrozsáhlejší soupis informací o všech šlechtických rodech a osobách se šlechtickým predikátem na území zemí Koruny české od roku 1620. Obsahuje přes 10 000 hesel a zmiňuje více než 23 800 šlechtických predikátů. Zahrnuje rody žijící v hranicích dnešní České republiky a Bílska do konce rakousko-uherské monarchie a také rody žijící na území celého Slezska do poloviny 18. století. Snadné orientaci napomáhá rozsáhlý rejstřík. Petr Mašek (1959) působí v oddělení zámeckých knihoven Národního muzea v Praze. Dlouhodobě se věnuje rodokmenům českých šlechtických rodů. Vedle řady odborných prací z oblasti starých knižních sbírek je autorem úspěšné knihy Modrá krev.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Šlechtické rody v zemích Koruny české od roku 1620 - I. díl užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Audioknihy nebo Ostatní knihy, Literatura - umění, Dětská literatura.

Nejlevnější Šlechtické rody v zemích Koruny české od roku 1620 - I. díl akční ceny - Levné Šlechtické rody v zemích Koruny české od roku 1620 - I. díl

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Šlechtické rody v zemích Koruny české od roku 1620 - I. díl stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Šlechtické rody v zemích Koruny české od roku 1620 - I. díl najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Odborná literatura.