Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Odborná literatura >

Škola kreslení – stínování – portréty

Škola kreslení – stínování – portréty

Cena produktu Škola kreslení – stínování – portréty není známa.

 

Popis produktu Škola kreslení – stínování – portréty: Objevte s touto inovativní knížkou kouzlo černé a bílé barvy a naučte se zajímavým technikám stínování! Všechny postupy jistě snadno zvládnete a brzy zjistíte, že stínování tužkou není tak obtížné... > více informací


Škola kreslení – stínování – portréty - popis

nahoru

Objevte s touto inovativní knížkou kouzlo černé a bílé barvy a naučte se zajímavým technikám stínování! Všechny postupy jistě snadno zvládnete a brzy zjistíte, že stínování tužkou není tak obtížné - že je vlastně snadné! A navíc je i zábavné! Tužka se vám změní v kouzelný proutek, jehož mávnutím se na papíre začnou objevovat zajímavé portréty. Nechte se obyčejnou tužkou zavést do magického černobílého světa! Výsledek své umělecké tvorby si pak můžete zarámovat a pověsit na stěnu!

Druh Umění

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Škola kreslení – stínování – portréty užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Audioknihy nebo Literatura - umění, Ostatní knihy, Blahopřání.

Nejlevnější Škola kreslení – stínování – portréty akční ceny - Levné Škola kreslení – stínování – portréty

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Škola kreslení – stínování – portréty stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Škola kreslení – stínování – portréty najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Odborná literatura.