Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Odborná literatura >

Síla jednoduchosti

Síla jednoduchosti

Cena produktu Síla jednoduchosti není známa.

 

Popis produktu Síla jednoduchosti: Kniha: Leo Babauta: Síla jednoduchosti6 klíčových principů efektivity, které změní váš život Žijeme ve světě, kde většinou platí, že čím více, tím lépe. Usilujeme o více peněz, více spotřebováváme... > více informací


Síla jednoduchosti - popis

nahoru

Kniha: Leo Babauta: Síla jednoduchosti6 klíčových principů efektivity, které změní váš život Žijeme ve světě, kde většinou platí, že čím více, tím lépe. Usilujeme o více peněz, více spotřebováváme, více vyprodukujeme a také pracujeme více než kdy dříve. Avšak v určitý okamžik nutně musíme narazit na vlastní meze. Den má omezený počet hodin. Mnoho lidí spatřuje tuto mez jako osobní problém, jiní zase jako výzvu: pokud efektivně nakládám se svým časem a naučím se pracovat produktivně, dokážu toho udělat víc v tom omezeném čase, který mám k dispozici? Problém ale je, že ne vždy tímto přístupem dosáhneme nejlepších výsledků. Pokud děláme velké množství různých věcí, znamená to, že zřejmě děláme spoustu věcí nedůležitých, zároveň ale budeme přepracovaní a vystresovaní. Přesto je možné dosáhnout toho, že budete mít celkem klidné pracovní dny, míra stresu bude minimální, budete se moci soustředit na svou práci a ještě si dokážete udělat čas na sebe a rodinu. K tomu vám pomůže šest klíčových pravidel, se kterými se v knize seznámíte: 1. Stanovte si limit. 2. Rozpoznejte, co je podstatné. 3. Zjednodušujte. 4. Zaměřte pozornost. 5. Vytvořte si návyky. 6. Začněte v malém. Dosahujte primárních cílů bez stresu z toho, že musíte dělat sto věcí najednou. Může to znít jako utopie, ale autorovi této knihy se to podařilo – nechejte se tedy inspirovat. Leo Babauta sám musel objevit cestu „síly jednoduchosti“. Jak přiznává, ještě před několika lety byl velmi zadlužený, vystresovaný, měl nadváhu a necítil se zdravý. Jeho pracovní vytížení mu sotva dovolovalo vidět se s rodinou. Proto se rozhodl pro změnu, rozhodl se svůj život zjednodušit. Dnes o sobě říká, že je šťastným otcem šesti dětí, spisovatelem, veganem a také běžcem. S rodinou žije na Guamu. Provozuje blog Zen Habits.

Výrobce Computer Press
Druh Rozvoj osobnosti

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Síla jednoduchosti užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Audioknihy nebo Ostatní knihy, Literatura - umění, Dětská literatura.

Nejlevnější Síla jednoduchosti akční ceny - Levné Síla jednoduchosti

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Síla jednoduchosti stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Síla jednoduchosti najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Odborná literatura.