Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Odborná literatura >

Šárka Kročová: Strategie územního plánování v technické infrastruktuře

Šárka Kročová: Strategie územního plánování v technické infrastruktuře

Cena produktu Šárka Kročová: Strategie územního plánování v ... není známa.

 

Popis produktu Šárka Kročová: Strategie územního plánování v technické infrastruktuře: Monografie se v jednotlivých kapitolách zabývá strategií územního plánování na úseku strategické infrastruktury státu. V základním rozsahu popisuje způsob hodnocení rizika území, plánování obnovy ... > více informací


Šárka Kročová: Strategie územního plánování v technické infrastruktuře - popis

nahoru

Monografie se v jednotlivých kapitolách zabývá strategií územního plánování na úseku strategické infrastruktury státu. V základním rozsahu popisuje způsob hodnocení rizika území, plánování obnovy po vzniku mimořádné události a způsoby ochrany některých typů technické infrastruktury před vznikem krizové situace.

Na vzorovém řešení u vybraného typu technické infrastruktury čtenářům publikace deklaruje a dává návod, jak postupovat při hodnocení rizika území a technické infrastruktury v krizových situacích u různých provozovaných systémů a jak snížit sekundární škody na majetku a životním prostředí.

Součástí monografie je i důležitá kapitola zabývající se požárním zabezpečením zastavěných území, průmyslových zón a dalších areálů veřejné infrastruktury měst a obcí.

Počet stran: 133 stran
Vazba: brožovaná vazba
Rozměr: 148×211 mm
Hmotnost: 210 g
Jazyk: český jazyk
ISBN: 9788073851286
Rok vydání: 2013

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Šárka Kročová: Strategie územního plánování v technické infrastruktuře užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Audioknihy nebo Literatura - umění, Blahopřání, Ostatní knihy.

Nejlevnější Šárka Kročová: Strategie územního plánování v technické infrastruktuře akční ceny - Levné Šárka Kročová: Strategie územního plánování v technické infrastruktuře

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Šárka Kročová: Strategie územního plánování v technické infrastruktuře stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Šárka Kročová: Strategie územního plánování v technické infrastruktuře najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Odborná literatura.