Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Odborná literatura >

Růžičková E. Glaukom-minimum pro praxi

Růžičková E. Glaukom-minimum pro praxi

Cena produktu Růžičková E. Glaukom-minimum pro praxi není známa.

 

Popis produktu Růžičková E. Glaukom-minimum pro praxi: Glaukom -- jeden z nejzávažnějších problémů oftalmologie -- patří na přední místo mezi příčinami slepoty. Autorka jej definuje jako chronickou, progresivní neuropatii optiku, která buď má či nemá ... > více informací


Růžičková E. Glaukom-minimum pro praxi - popis

nahoru

Glaukom -- jeden z nejzávažnějších problémů oftalmologie -- patří na přední místo mezi příčinami slepoty. Autorka jej definuje jako chronickou, progresivní neuropatii optiku, která buď má či nemá zvýšený nitrooční tlak, se změnami na optickém disku, ve vrstvě nervových vláken s následnými změnami v zorném poli, spojenými s poklesem zrakových funkcí.Po krátkém historickém přehledu a informacích o výskytu choroby následuje stěžejní část knihy, jež je věnována klasifikaci glaukomu a jeho léčbě.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Růžičková E. Glaukom-minimum pro praxi užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Audioknihy nebo Literatura - umění, Blahopřání, Ostatní knihy.

Nejlevnější Růžičková E. Glaukom-minimum pro praxi akční ceny - Levné Růžičková E. Glaukom-minimum pro praxi

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Růžičková E. Glaukom-minimum pro praxi stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Růžičková E. Glaukom-minimum pro praxi najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Odborná literatura.