Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Odborná literatura >

Rok zázraků

Rok zázraků

Cena produktu Rok zázraků není známa.

 

Popis produktu Rok zázraků: Kniha: Timothy Garton Ash: Rok zázrakůSvědectví o revoluci roku 1989 ve Varšavě, Budapešti, Berlíně a Praze Svazek reportáží světoznámého britského historika, politologa a publicisty představuje j... > více informací


Rok zázraků - popis

nahoru

Kniha: Timothy Garton Ash: Rok zázrakůSvědectví o revoluci roku 1989 ve Varšavě, Budapešti, Berlíně a Praze Svazek reportáží světoznámého britského historika, politologa a publicisty představuje jedinečné zachycení převratných událostí roku 1989, tak jak postupně zasáhly čtyři středoevropské komunistické režimy včetně tehdejšího Československa. Se svou charakteristickou erudicí, osobním zaujetím i jemným humorem podává nezapomenutelné svědectví o revolučním zlomu, jenž definitivně změnil tvář střední a východní Evropy. Timothy Garton Ash (1955) je ředitelem Střediska evropských studií na St. Antony´s College v Oxfordu. Je autorem devíti svazků politických úvah a esejů, věnovaných převážně nedávným dějinám východu i západu Evropy. V českém překladu vyšly kromě Roku zázraků tituly Svazek, Dějiny přítomnosti a Svobodný svět.

Výrobce Paseka
Druh Politika a právo

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Rok zázraků užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Audioknihy nebo Ostatní knihy, Literatura - umění, Dětská literatura.

Nejlevnější Rok zázraků akční ceny - Levné Rok zázraků

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Rok zázraků stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Rok zázraků najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Odborná literatura.