Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Odborná literatura >

Rodinné domy ve 4 energetických standardech - Náš dům XVIII.

Rodinné domy ve 4 energetických standardech - Náš dům XVIII.

Obrázek není k dispozici

Cena produktu Rodinné domy ve 4 energetických standardech - ... není známa.

 

Popis produktu Rodinné domy ve 4 energetických standardech - Náš dům XVIII.: Katalog rodinných domů - velký výběr rodinných domů včetně novinek a s mnoha zajímavými informacemi týkajících se výběru, přípravy a stavby rodinného domu. Rodinné domy jsou navrženy a projektován... > více informací


Rodinné domy ve 4 energetických standardech - Náš dům XVIII. - popis

nahoru

Katalog rodinných domů - velký výběr rodinných domů včetně novinek a s mnoha zajímavými informacemi týkajících se výběru, přípravy a stavby rodinného domu. Rodinné domy jsou navrženy a projektovány ve 4 energetických standardech (nárocích na spotřebu energie pro vytápění ) - vyhovujícím, úsporném, nízkoenergetickém nebo ve standardu „Zelená úsporám“, tedy s možností získání státní dotace. Klient si může vybrat RD podle vhodné dispozice a líbivé fasády. Pro vybraný dům si dále zvolí nejen energetický standard, ale i základní stavební materiál – keramickou cihlu POROTHERM, vápenopískovou cihlu SENDWIX , pórobeton YTONG a nebo dřevo . V katalogu jsou prezentovány domy oceněné v soutěži ČESKÝ ENERGETICKÝ A EKOLOGICKÝ PROJEKT. Uznání porotou soutěže ČESKÝ ENERGETICKÝ A EKOLOGICKÝ PROJEKT získal i náš přechozí katalog, na který tento nový katalog navazuje

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Rodinné domy ve 4 energetických standardech - Náš dům XVIII. užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Audioknihy nebo Literatura - umění, Ostatní knihy, Blahopřání.

Nejlevnější Rodinné domy ve 4 energetických standardech - Náš dům XVIII. akční ceny - Levné Rodinné domy ve 4 energetických standardech - Náš dům XVIII.

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Rodinné domy ve 4 energetických standardech - Náš dům XVIII. stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Rodinné domy ve 4 energetických standardech - Náš dům XVIII. najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Odborná literatura.