Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Odborná literatura >

Robert Forczyk: Bf 110 vs Lancaster

Robert Forczyk: Bf 110 vs Lancaster

Cena produktu Robert Forczyk: Bf 110 vs Lancaster není známa.

 

Popis produktu Robert Forczyk: Bf 110 vs Lancaster: V hodnocení tohoto svazku edice Duel nešetří britští čtenáři superlativy. Proč? Nejde tu totiž jen o typický technický popis obou letounů, jejich předností a záporů, ale daleko více o brilantní vy... > více informací


Robert Forczyk: Bf 110 vs Lancaster - popis

nahoru

V hodnocení tohoto svazku edice Duel nešetří britští čtenáři superlativy. Proč? Nejde tu totiž jen o typický technický popis obou letounů, jejich předností a záporů, ale daleko více o brilantní vylíčení jiných okolností, které smrtelné souboje britských bombardérů a německých stíhačů podstatně ovlivňovaly. Patří sem například nemilosrdná analýza postupu velení štábu britského letectva, neschopnost britských zpravodajských služeb, včasné nasazení technických inovací, které Němcům umožnily přes protivníkovu převahu dlouho vzdorovat. Autor tuto knížku přímo napěchoval trefnými rozbory, technickými podklady a postřehy a v neposlední řadě i skvělými fotografiemi a ilustracemi. To vše a ještě mnohé jiné umožňuje čtenářům lépe porozumět tomu, proč boje na noční obloze probíhaly právě tak, jak se odehrály, a ne jinak.

Počet stran: 80 stran
Rozměr: 170×240 mm
Hmotnost: 210 g
Jazyk: český jazyk
ISBN: 9788024751092
Rok vydání: 2014

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Robert Forczyk: Bf 110 vs Lancaster užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Audioknihy nebo Literatura - umění, Ostatní knihy, Blahopřání.

Nejlevnější Robert Forczyk: Bf 110 vs Lancaster akční ceny - Levné Robert Forczyk: Bf 110 vs Lancaster

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Robert Forczyk: Bf 110 vs Lancaster stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Robert Forczyk: Bf 110 vs Lancaster najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Odborná literatura.