Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Odborná literatura >

Řízení stavebních projektů Claimový management

Řízení stavebních projektů Claimový management

Cena produktu Řízení stavebních projektů Claimový management není známa.

 

Popis produktu Řízení stavebních projektů Claimový management: Kniha: Milan Oleríny: Řízení stavebních projektů Claimový managementC.H.Beck pro praxi Publikace volně navazuje na první knihu autora Ceny a smlouvy v zahraniční praxi. V souvislosti s vysokým pod... > více informací


Řízení stavebních projektů Claimový management - popis

nahoru

Kniha: Milan Oleríny: Řízení stavebních projektů Claimový managementC.H.Beck pro praxi Publikace volně navazuje na první knihu autora Ceny a smlouvy v zahraniční praxi. V souvislosti s vysokým podílem zahraničních investic pracují naši dodavatelé pro zahraniční investory na základě smluv, které se zásadně odlišují od naší obchodní praxe. Kniha se podrobně věnuje problematice víceprací a dodatků, jakož i předkládání dalších požadavků dodavatele nad rámec původně uzavřené smlouvy s investorem. Tyto představují, nezávisle na důvodu jejich vzniku, dodatečný čas na provádění prací a dodatečné peníze. Publikace podrobně popisuje způsoby předkládání požadavků dodavatelů vůči investorovi, projektantovi a změnám na základě změněných podmínek provádění prací. Autor vysvětluje podrobně rozdíly v podmínkách smluvní praxe německých investorů (praxe VOB) a mezinárodní smluvní praxe, kterou představují smluvní podmínky ve FIDIC. Počet těchto podmínek v souvislosti se vstupem ČR do EU neustále narůstá. Na jejich základě jsou prováděny a zadávány stavební práce v rámci projektů ISPA a Phare. Kniha se také věnuje právnímu poradenství v oblasti stavebních projektů a jejich řízení v souladu se zahraniční praxí. Přínosem je množství příkladů ze stavební praxe, přehledné tabulky a organigramy pro některé činnosti.

Výrobce Ch Beck
Druh Všeobecné

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Řízení stavebních projektů Claimový management užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Audioknihy nebo Literatura - umění, Ostatní knihy, Blahopřání.

Nejlevnější Řízení stavebních projektů Claimový management akční ceny - Levné Řízení stavebních projektů Claimový management

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Řízení stavebních projektů Claimový management stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Řízení stavebních projektů Claimový management najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Odborná literatura.