Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Odborná literatura >

Říha Jaromír Ochranné hráze na vodních tocích

Říha Jaromír Ochranné hráze na vodních tocích

Cena:

319

Hlídat cenu

Popis produktu Říha Jaromír Ochranné hráze na vodních tocích: Povodně představují pro země střední Evropy největší přímé nebezpečí v oblasti přírodních katastrof a jsou příčinou závažných krizových situací, při nichž vznikají rozsáhlé materiální škody i ztrá... > více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Všechny obchody

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost
     
Pokud máte zkušenost s obchodem Kosmas.cz, budeme rádi za Vaše hodnocení:
     
Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem Kosmas.cz popsal.
     
Pokud máte zkušenost s obchodem Martinus.cz, budeme rádi za Vaše hodnocení:
     
Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem Martinus.cz popsal.
doprava zdarma
Do 3 dnů
     
Pokud máte zkušenost s obchodem Knihy Dobrovský, budeme rádi za Vaše hodnocení:
     
Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem Knihy Dobrovský popsal.
Info v obchodě

Říha Jaromír Ochranné hráze na vodních tocích - popis

nahoru

Povodně představují pro země střední Evropy největší přímé nebezpečí v oblasti přírodních katastrof a jsou příčinou závažných krizových situací, při nichž vznikají rozsáhlé materiální škody i ztráty na životech obyvatel postižených území. Katastrofické povodňové události posledních let ukázaly ničivou sílu vody a poukázaly znovu na aktuálnost problematiky zaměřené na otázky spojené se systematickou ochranou proti povodním. Tato publikace, na našem trhu ojedinělá, shrnuje problematiku ochranných hrází na vodních tocích a vytváří tak podklad pro jejich navrhování, výstavbu a provoz. Při zpracování byla do textu zapracována ustanovení příslušných norem, popř. byly na vybrané normy uvedeny odkazy. Přihlédnuto bylo také k novým poznatkům uvedeným v citované literatuře a k vybraným zahraničním dokumentům. Text je doplněn fotodokumentací a četnými schématy, která mohou být podkladem pro výkresovou dokumentaci. Publikaci byla udělena certifikace Ministerstva zemědělství a je určena projekčním a výzkumným složkám, správcům toků, prováděcím firmám a v neposlední řadě bude sloužit pracovníkům vysokých škol a studentům jako učební pomůcka v souvisejících předmětech bakalářského, magisterského i doktorského studijního programu.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Říha Jaromír Ochranné hráze na vodních tocích užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Audioknihy nebo Literatura - umění, Ostatní knihy, Blahopřání.

Nejlevnější Říha Jaromír Ochranné hráze na vodních tocích akční ceny - Levné Říha Jaromír Ochranné hráze na vodních tocích

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Říha Jaromír Ochranné hráze na vodních tocích stojí 319 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Říha Jaromír Ochranné hráze na vodních tocích najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Odborná literatura.