Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Odborná literatura >

Revoluce 1989

Revoluce 1989

Cena produktu Revoluce 1989 není známa.

 

Popis produktu Revoluce 1989: Kniha: Robert Buchar: Revoluce 1989Utajené informace ze zákulisí Kniha Revoluce 1989 odhaluje nebezpečí Sovětského blafování v období pádu komunismu Čtenář se dozví jak KGB v Sovětském Svazu usilo... > více informací


Revoluce 1989 - popis

nahoru

Kniha: Robert Buchar: Revoluce 1989Utajené informace ze zákulisí Kniha Revoluce 1989 odhaluje nebezpečí Sovětského blafování v období pádu komunismu Čtenář se dozví jak KGB v Sovětském Svazu usilovala o získání světové nadvlády a také šokující fakta o původu mezinárodního terorismu v šedesátých letech. Autor Robert Buchar zde v rozhovoru s předními účastníky této „hry v zákulisí“ předkládá výsledky svého mnohaletého vyšetřování. Diskuse se účastní ministr obrany USA Robert Gates, šéf kontrašpionáže CIA pro východní Evropu Tenneth Bagley, KGB defector Oleg Gordievsky, generál rumunské špionáže Ion Mikhail Pacepa, ruský disident Vladimír Bukovský a řada dalších, včetně českých disidentů. Kniha tak poprvé spojuje informace z rozličných zdrojů odhalujíce autentický obraz největšího nebezpečí ohrožujícího existenci současné západní civilizace.

Výrobce Brána
Druh Politika a právo

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Revoluce 1989 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Audioknihy nebo Ostatní knihy, Literatura - umění, Dětská literatura.

Nejlevnější Revoluce 1989 akční ceny - Levné Revoluce 1989

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Revoluce 1989 stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Revoluce 1989 najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Odborná literatura.