Kde jsem: Katalog > Knihy a filmy > Knihy > Odborná literatura >

Rétorika a prezentace, 7.aktualizované vydání

Rétorika a prezentace, 7.aktualizované vydání

Cena produktu Rétorika a prezentace, 7.aktualizované vydání není známa.

 

Popis produktu Rétorika a prezentace, 7.aktualizované vydání: Sedmé, aktualizované vydání velmi úspěšné publikace o prezentaci a slovním projevu je určeno manažerům a vedoucím projektů, specialistům, prodejcům, lektorům, konzultantům a všem, kteří prezentují... > více informací


Rétorika a prezentace, 7.aktualizované vydání - popis

nahoru

Sedmé, aktualizované vydání velmi úspěšné publikace o prezentaci a slovním projevu je určeno manažerům a vedoucím projektů, specialistům, prodejcům, lektorům, konzultantům a všem, kteří prezentují sami sebe, firmu, produkt či myšlenky, kteří přednášejí, lektorují či jinak veřejně vystupují. Kniha je výjimečná tím, že nabízí velké množství konkrétních ukázek, jak pracovat se slovy, písmem a obrazem. Poskytuje mnoho praktických rad, návodů a tipů, jak účinně vystavět strukturu a argumenty projevu, jak ovlivnit a přesvědčit posluchače řečí svého těla, jak zajímavě a názorně přiblížit náročná témata, jak používat technické prostředky při prezentaci, jak zvládnout nepříjemné otázky a nepříznivé reakce od publika a mnoho dalšího.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Rétorika a prezentace, 7.aktualizované vydání užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Audioknihy nebo Literatura - umění, Blahopřání, Ostatní knihy.

Nejlevnější Rétorika a prezentace, 7.aktualizované vydání akční ceny - Levné Rétorika a prezentace, 7.aktualizované vydání

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Rétorika a prezentace, 7.aktualizované vydání stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Rétorika a prezentace, 7.aktualizované vydání najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Odborná literatura.